HAKKIMIZDA

Yamaç nakliyat firması 1999 yılında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu iş ve projeler ile müşteri memnuniyetini kazanmış ve İstanbul nakliye firmaları aralarında marka haline gelmiştir. Hedefleri doğrultusunda nakliyat filosunu büyüterek devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini misyon edinerek, planlı çalışma doğrultuları sonucu başarılı şekilde hedeflerimize ulaşıyoruz.

Firmamız diğer nakliye firmalarından daha fazla hizmeti profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Her hizmete ayrı tecrübeli ve profesyonel personelleri ile hizmetlerini mutlu şekilde sonlandıran firmamız haftanın 7 günü 24 saat müşterilerinin taleplerini sıkı takip altına almaktadır. Şehir içi veya şehirler arası olsun her alanda sorun ve taleplerinizi hızlı ve profesyonel çözüme kavuşturan firmamız ile tanışabilirsiniz.

Taşımacılık sektörü faaliyetleri dışında depolama ve paketleme hizmetlerini uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kapalı, açık kasa nakliyat araçlarında bulunan evden eve ve yük taşıma kaliteli ekipmanlardan oluşmaktadır. Yük ve eşyalarınızın zarar görmemesi için ekipman seçimine kadar çok titiz ve dikkatli davranan firmamız, taleplerinizi sorunsuz ve kusursuz gerçekleştirmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası ile sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek, kalite sistemi kuralları çerçevesinde taşımacılık hizmetlerimiz uygulanmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat sürekli aktif olarak çalışan Yamaç nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Yamaç Nakliyat